Administratívna pomoc

Administratívna pomoc po dopravnej nehode

Oprite sa o naše skúsenosti

Zaujala vás naša ponuka zapožičania náhradného vozidla bez finančnej účasti? Skvelé. Vieme, že dopravná nehoda je stresujúca udalosť a následné starosti s opravou auta a nevyhnutnými „papierovačkami“ vás oberú o roky života. Preto vám ponúkame rozsiahlu administratívnu pomoc, ktorá uľahčí celý proces riešenia poistnej udalosti a pomôže vám čo najskôr sa vrátiť späť do bežných koľají.

Služby poskytujeme bez vašej finančnej účasti

Sme zmluvným partnerom viacerých poisťovní, takže si náklady na zapožičanie náhradného vozidla uplatníme u poisťovne vinníka nehody.

Pomoc po dopravnej nehode

Čo obsahuje administratívna pomoc po nehode?

01.

Výber najvhodnejšieho spoľahlivého autoservisu

Na základe poškodenia vozidla a lokality vám odporučíme niektorého z našich zmluvných partnerov, ktorý zvládne opravu auta po nehode v najvyššej kvalite. Poskytneme vám informácie o renomé autoservisu, hodnoteniach od klientov a prípadných skúsenostiach s opravou vášho typu vozidla.

02.

Komplexná komunikácia na celý proces opravy

Pravidelne budeme kontrolovať priebeh opravy vášho vozidla a zabezpečíme, aby bola vykonaná v čo najkratšom čase a v čo najvyššej kvalite.

03.

Likvidácia poistnej udalosti k vašej spokojnosti

Vďaka našim zmluvným partnerom z radov poisťovní a autorizovaných servisov zvládneme spoločne likvidáciu škody k vašej spokojnosti.

Máte otázky?

Pondelok až piatok 07.00-17.00 h

Prečo si vybrať našu administratívnu pomoc?

Služby bez vašej finančnej účasti

Vďaka spolupráci s poisťovňami dávame 100 % garanciu, že prenájom auta a naše súvisiace služby budú bez vašej finančnej účasti.

Komplexná podpora

Ponúkame vám rozsiahlu a komplexnú administratívnu pomoc, ktorá zahŕňa všetky aspekty riešenia dopravnej nehody.

Šetríme váš čas a finančné prostriedky

Zbavíme vás stresu a administratívnej záťaže, ktorá by vám zobrala množstvo času a energie.

Využite našu administratívnu pomoc po nehode

Podmienkou pre využitie administratívnej pomoci po dopravnej nehode je zapožičanie si náhradného vozidla. Zavolajte nám v pondelok až piatok, v čase od 7.00 do 17.00 hod, na číslo 0949 465 469, alebo si prečítajte viac informácií o prenájme vozidiel po dopravnej nehode.