Prenájom auta

Prenájom auta po dopravnej nehode bez Vašej finančnej účasti

Prenajmeme Vám auto

01.

Ak ste poškodeným po dopravnej nehode, ktorú ste nazavinili na čas opravy vozidla

Je Vaše vozidlo poškodené po dopravnej nehode, ktorú ste nezavinili? Máte nárok na náhradné auto po dobu opravy – bez Vašej finančnej účasti. Náklady na požičanie auta si uplatníme u poisťovne vinníka. Budete potrebovať záznam o dopravnej nehode, veľký technicky preukaz poškodeného vozidla, vodičský preukaz vodiča v čase nehody a potvrdenie o platnosti STK.

02.

Aj pokiaľ nie ste poškodeným po dopravnej nehode a potrebujete požičať vozidlo

Nie sme „klasická“ auto požičovňa ale vozidlo Vám radi požičiame aj pokiaľ nie ste poškodeným po dopravnej nehode. Viac ako 8200 motoristov využilo náš vozový park k ich maximálnej spokojnosti. Stačí nás kontaktovať počas pracovných dní v čase 7.00-17.00 h na tel. čísle 0949 465 469.

Asistentka odovzdáva kľúče prenajatého vozidla

Požičiame auto a zbavíme vás aj starostí s administratívou

Komunikáciu s poisťovňou, dohľad nad priebehom opravy poškodeného vozidla a všetky „papierovačky“ vyriešime za vás.  Náhradné auto vám prenajmeme na nevyhnutný čas opravy v servise, pričom dĺžkou opravy sa myslí adekvátny čas na odstránenie následkov predmetnej škodovej udalosti. O priebehu udalostí vás budeme priebežne informovať a vo vašom mene budeme komunikovať s poisťovňou a autoservisom. Dohliadneme na kvalitu servisných služieb a čo najkratší priebeh opravy.

  • Každú škodovú udalosť posudzujeme individuálne.
  • Náhradné auto prenajímame súkromným aj firemným klientom.
  • Prenajmeme vám autá všetkých kategórií.

Ste firma a platca DPH? Mali by ste vedieť, že poisťovne preplácajú prenájom auta bez DPH. Na konci vám odovzdáme faktúru kvôli úhrade DPH a jej následnému uplatneniu u správcu dane.

Služby bez vašej finančnej účasti

Vďaka spolupráci s poisťovňami dávame 100 % garanciu, že prenájom auta a naše súvisiace služby budú bez vašej finančnej účasti.

Sme vždy na vašej strane

Od zapožičania vozidla, cez jeho opravu, až po jeho odovzdanie. Vaše záujmy sú naším prvoradým cieľom.

Máme viac ako 8200 spokojných klientov

Dodržiavame zákony a garantujeme spokojnosť všetkých strán na vyriešení poistnej udalosti.

Ktoré vozidlo vám pristavíme?

Disponujeme viac ako 60 vozidlami v regiónoch, ktoré každý rok dopĺňame o nové modely. V našej flotile nechýbajú ani hybridné, ale aj plnohodnotné elektrické automobily.

Máte otázky?

Pondelok až piatok 07.00-17.00 h

Najčastejšie otázky

Parciálna škoda – bezplatné zapožičanie náhradného vozidla počas opravy poškodeného vozidla v autoservise t.j. doba nevyhnutná na odstránenie následkov škody. Totálna škoda – bezplatné zapožičanie náhradného vozidla po dobu nevyhnutne potrebnú na zabezpečenie osobných alebo firemných potrieb, bežná doba je 10 dní. Každý prípad posudzujeme individuálne.

Poistenie vozidla, diaľničná známka, cestná daň, asistenčné služby na území SR, povinná výbava, zimné alebo letné pneumatiky.

Pokuty za prípadné porušenie pravidiel cestnej premávky spôsobené v čase prenájmu vozidla.

Auto vám bezplatne pristavíme u našich zmluvných partnerov. Pristavenie vozidla mimo uvedené lokality je spoplatnené cenou 0,50 eur/km.

Všetky naše náhradné vozidlá sú nadštandardne havarijne poistené. V prípade akýchkoľvek problémov (nehody, poruchy, odcudzenia…) nás, prosím, bezodkladne kontaktujte a celú situáciu ihneď vyriešime.

Áno, môžete. Dopredu nás kontaktujte a my vám radi poradíme, aké sú povinnosti vodiča v danej krajine, a aké sú asistenčné služby v zahraničí.

Vozidlo vám požičiame aj v prípade, že škodu spôsobilo auto bez platnej poistnej zmluvy.

Pokiaľ sa vaše auto nebude dať opraviť, nárok na náhradné vozidlo trvá do vyhlásenia totálnej škody. Až do momentu, keď vám poisťovňa oznámi formou krycieho listu, že škodu na vozidle posúdila ako neekonomickú (totálnu). Bežne poskytujeme prenájom náhradného vozidla na 10 dní.

Správu o nehode, vodičský preukaz vodiča, osvedčenie o evidencii „Časť II“ poškodeného vozidla, osvedčenie o TK a EK.

Správu o nehode, vodičský preukaz vodiča, osvedčenie o evidencii „Časť II“ poškodeného vozidla, osvedčenie o TK a EK, splnomocnenie pre kompetentného zamestnanca, ktorému má byť auto odovzdané.

Rezervujte si náhradné vozidlo už dnes

Po odoslaní formuláru vás budeme obratom kontaktovať. Dohodneme si podrobnosti a prenajmeme náhradné vozidlo, na ktoré máte zo zákona nárok.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Napr. Škoda Octavia RS

Nasledujúce informácie nie sú povinné. Ich odoslaním však urýchlite vybavenie prenájmu auta. Odoslať môžete záznam o nehode, veľký technický preukaz poškodeného vozidla, vodičský preukaz vodiča v čase nehody, potvrdenie platnej STK, fotografie poškodeného vozidla.

Kliknite sem pre pridanie súborov. Môžete nahrať alebo preniesť až 10 súborov.
Poslať môžete dokumenty vo formáte PDF, JPG, PNG, DOCX do veľkosti max. 10 MB.